Vanaf november 2011 is de nieuwe kledinglijn van Mascot te bestellen bij Sisa: Mascot Rocks! Erg stoer, comfortabel en duurzaam.

Met deze kledinglijn probeert Mascot een nieuw tijdperk in te blazen door hippe kleding te combineren met de beste bescherming. Voor deze winter biedt Mascot Rock verschillende bovenkleding - pilotjacks, bodywarmers, fleecejacks - die allemaal op elkaar zijn afgestemd en dus perfect te combineren zijn. Voor het voorjaar van 2012 wordt er een nieuw pakket gepresenteerd met interessante producten van een stof die nog nooit eerder is gebruikt! Deze lijn zal een retro uiterlijk hebben met een moderne touch.
Bekijk hier de complete collectie van Mascot Rocks. Sommige producten zullen vanaf Q1 2012 verkrijgbaar zijn, maar ze kunnen wel worden besteld.
Voor meer informatie over de leverdata kunt u uiteraard contact met ons opnemen.
U kunt natuurlijk ook nog steeds kiezen voor andere producten uit de collectie van Mascot. Deze winter ontvangt u een gratis thermoshirt bij aanschaf van een Mascot winterjas.

